УУБ – акредитований торгівельний майданчик в системі Прозорро

УУБ – акредитований торгівельний майданчик в системі Прозорро

УУБ – це Українська універсальна біржа, що акредитована в системі Прозорро.Продажі. Вона надає послуги з організації та проведення електронних аукціонів щодо реалізації держмайна та майна комунальної власності. На даному торгівельному майданчику можна не лише придбати майно будь-якої форми власності, але й орендувати його (наприклад, земельні ділянки, приміщення, будівлі чи транспортні засоби).

База даних

На УУБ, яка підключена до системи Прозорро, зібрана повна база даних всіх активних на цей час лотів. Тут можна придбати нерухомість, землю, недобудовані споруди, металобрухт, деревину та багато іншого. Система не допускає стороннє втручання та працює автоматично, це виключає ймовірність помилки внаслідок людського впливу. Також неможливо ніяким чином вплинути на хід торгів чи на результат. Аукціон автоматично розпочнеться та закінчиться в установлений час.

Після реєстрації на торгівельному майданчику можна придбати чи орендувати приміщення, будівлі, майнові комплекси, земельні наділи, обладнання, транспорт та інше майно, що продають державні та комунальні підприємства, органи місцевого самоврядування чи місцеві ради. Завдяки таким торгам вдається швидко продати чи здати в оренду непотрібне майно та наповнити місцевий бюджет.

Також через Українську універсальну біржу продається і деревина. Дізнатися про особливості її придбання можна на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupt-kruglyak-sosn-cherez-sstemu-prozorroprodazhi/. Стати покупцем може будь-хто: звичайний громадянин чи приватне підприємство. Тут також відкритий доступ для участі і іноземним компаніям та фізичним особам. Тому організація електронних торгів – це можливість вигідно прорекламувати свій товар.

Прозорро.Продажі несе відповідальність за роботу бази даних усіх аукціонів, але в цій системі немає функціональної можливості для організації та проведення торгів. Тому цю функцію взяли на себе електронні торгівельні майданчики, такі як УУБ.

Ці майданчики представляють собою веб-сайти, на яких користувачі можуть проглянути лоти та прийняти участь у торгах. Також тут надаються консультаційні послуги. Організатори торгів також можуть звернутися за професійною допомогою спеціалістів, якщо виникли труднощі.

Всі електронні майданчики надають однаковий набір послуг, та їх якість може відрізнятися. Тому варто обирати торгівельну платформу, на якій буде зручно працювати. Також дуже важливо, щоб служба технічної підтримки працювала оперативно.